Ünlü çift hiç kavga etmeden boşandı… Ceketini ve saatini alıp çıkmış!

Aslına bakılırsa bunun işaretlerini de önceden vermişlerdi zaten. Artık eskisi gibi birlikte görülmüyorlardı.

Sosyal medya sayfalarındaki paylaşımlarda bile tek başına çekilen pozları yer alıyordu. Hayranlarının kuşkulandığı bu durumu sonunda resmi olarak ilan ettiler: Evlilik bitmişti, ayrılıyorlardı…

Bu ünlü çift fiziksel olarak ayrı hayatlara başlamıştı aylar önce. Şimdi de boşanma belgeleri imzalandı ve artık evlilikleri resmen bitti.

ARTIK RESMEN BOŞANDILAR
Bu sözünü ettiğimiz ünlü çift, 51 yaşındaki Sofia Vergara ile 47 yaşındaki Joe Manganiello. Ünlü çiftin yedi yıllık evliliği önceki gün resmi olarak da bitti.

Boşanma anlaşması tamamlandı, yetkililer tarafından imzalandı. Hangi tarafın ne alacağı, her şeyin nasıl paylaşılacağı belli oldu.

Öncelikle şunu söylemek gerekiyor ki Sofia Vergara ile Joe Manganiello’nun boşanması öyle gösteri dünyasında alışıldığı gibi kavgalı gürültülü olmadı.

Çift zaten sakince ayrı hayatlar kurmuştu, işin resmi kısmı da kavgasız gürültüsüz tamamlandı.

Page Six’in haberine göre Vergara ile Manganiello arasındaki paylaşım evlilik öncesi yaptıkları anlaşmada belirtildiği gibi gerçekleşti.

Şu sıralar Caitlin O’Connor ile bir ilişki yaşayan Joe Manganiello kişisel eşyalarını, mücevherlerini, kıyafetlerini ve birikimlerini alıp yeni hayatına doğru yola çıktı.

HİÇ KAVGA ETMEDİLER: PAYLAŞTIKLARI TEK ŞEY AŞKLARIYMIŞ
Aynı şekilde Sofia Vergara da evliliği bitirirken o zamana kadar sahip olduğu her ne varsa onlar kendisinde kaldı. Yani eski çift arasında finansal paylaşımlar konusunda herhangi bir sorun çıkmadı.

Zaten mahkeme belgelerinden anlaşıldığına göre Vergara ile Manganiello, evlilikleri sırasında herhangi bir ortak mal sahibi olmamışlar, paylaştıkları tek şey aşklarıymış.

Deyim yerindeyse eski çift, boşanma sırasında birbirleriyle hiçbir şey için kavga etmedi… Manganiello, o klasik ifadeyle “ceketini ve saatini aldı ve çıkıp gittti.”

Vergara ile Manganiello’nun ayrılığı geçen yılın temmuz ayında yaptıkları bir paylaşımla resmiyet kazandı. Ortak açıklamada “Zor bir karar aldıklarını ve yedi yıllık evliliklerini bitireceklerini” duyurdu Vergara ile Manganiello. Sonra da özel hayatlarına saygı gösterilmesi ricasında bulundu.

ÇOCUK KONUSU AYRILIK GETİRDİ 
O dönemde ayrılığı nedeni net değildi ama Vergara, El Pais’e verdiği röportajda kocasının kendisinden çocuk istediğini ve kendisinin bunu yapmaya yanaşmadığını, bunun da evliliğin sonunu getirdiğini belirtti.

Sofia Vergara, o röportajda “Ben artık büyükanne olacak yaştayım. Bir yetişkin oğlum var. Bundan sonra bir çocuk dünyaya getirmeyi düşünmem” dedi.

Manganiello, Vergara’dan ayrıldıktan sonra meslektaşı Caitlin O’Connor ile birlikte olmaya başladı. Çiftin ilişkisinin giderek ciddileştiği hatta aynı eve taşındıkları ve çocuk sahibi olmaya karar verdikleri de belirtildi.

Vergara ise bir süredir ortopedik cerrah Justin Saliman ile birlikte çıktıkları gece gezmelerinde görüntüleniyor.

Sofia Vergara boşandıktan sonra sık sık ortopedik cerrah Justin Saliman ile görüntülenmeye başladı. 

?

Joe Manganiello ise Caitlin O’Connor ile romantik bir ilişki yaşıyor. 

BU SAKİN BOŞANMA HERKESİ ŞAŞIRTTI
Vergara ile Manganiello’nun bu sakin boşanması geçen yıl gösteri dünyasının tanık olduğu bir başka boşanmanın tam tersiydi. Zaten onların durumu herkese bir başka ünlü çiftin kavgalı gürültülü boşanmasını hatırlattı.

Kevin Costner ile Christine Baumgartner’dı o çift. Onlar boşanırken evdeki tencere ve tava bile sorun olmuştu. Aralarındaki maddi hesaplaşma bir türlü bitmek bilmemişti.

O yüzden Vergara ile Manganiello’nun sakin boşanması gösteri dünyasındaki bu kavgalı boşanmalara alışkın olanları epey şaşırttı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x