İkinci eleme adayı belli oldu! Seda acılar içerisinde yere kapandı

Survivor All Star’da artık son haftalara gelindi ve heyecan daha da arttı. Kırmızı Takım, Mavi Takım karşısında 12-7 galip gelerek durumu 1-1’e getirdi. Kırmızı Takım’da ilk eleme adayı Merve Aydın’ın ardından bir isim de Mavi Takım’dan belirlendi.

SEDA ACILAR İÇİNDE AĞLAYARAK YERE KAPANDI

Zorlu parkuru geçip oyunu bitiren Seda birden yere yığıldı ve gözyaşlarına boğuldu. Oyunu kazanan Seda bel ağrısıyla ağlamaya başladı. “Acısı bacağıma vuruyor” diyen Seda acılar içerisinde muayene edildi. Ayağının kopacak gibi ağrıdığını söyleyen Seda “Sanki sinir ucu tutuyor” dedi.

SİNİR BOŞALMASI YAŞADI

Konseyde konuşan Seda “Çok stresli bir oyundu. Kendimizi çok eksik hissettik zaten Ogeday da yok. Oyunda dar bir engelde sıkıştık. Bir anda boşluğuma geldi. Merve’nin bir anda gelip belime o şekilde baskı yapacağını düşünmedim. Sonra da sayı için devam etmeye çalıştım. Sonra stresten acıdan kendimi yere saldım. Bilerek yaptı demiyorum. Ben çok dikkat ederim birisi öne geldiyse ona temas etmem hiç. Acıyla ne yaptığımı da hatırlamıyorum. Acıdan ağladığımı da bilmem. Bence birbirimize çok dikkat etmemiz gerekiyor son 15 gün” dedi.

İKİNCİ ELEME ADAYI BELLİ OLDU

Mavi Takım’da oylama sonucu 3 oy alan Özgür 2. eleme adayı olarak belirlendi. Kısa bir konuşma yapan Özgür “Artık bundan sonraki süreç şöyle olacak. Düelloya çıkacağız ve gücümüz yeterse devam edeceğiz. Ama düellolarda biraz daha kendimi iyi hissediyorum. Orda da Merve var ikinci ben geldim. Diğer iki arkadaşımızı bekleyeceğiz. Sonucu da hep beraber göreceğiz” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x